Muzika František (Praha 1900 - 1974 Praha)
Ležící postava, signováno a datováno dole uprostřed F. Muzika 37, rudka/papír zčásti fixovaný na kartonu, 21 x 30 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |